10 nej od Thomase Bergersena

18. února 2016 v 17:54 | *Martina Z.
Miluju epickou hudbu - a proto jsem se rzhodla zveřejnit mých TOP 10 skladeb z dílny Thomase Bergersena, který je můj nejoblíbenější skladatel epické hudby.
10 nejlepších skladeb Thomase Bergersena

Asi jako jedna z mála v mém věku poslouchám především hudbu, která byla pojmenována jako "epic music". Navedl mě na to film Zaříkávač koní, ve kterém se mi hudba líbila jako celek a začala jsem hledat obdobně znějící melodie všude, kde se dalo. A tak jsem narazila na jednu píšničku, která mě chytila natolik, že jsem přesedlala z "normální" hudby na epickou. Ta písnička, která se mi zaryla pod kůži tak hluboko, že tam zůstane navěky věků, se jmenuje BLACKHEART od známého skladatele orchestrální a epické hudby, Thomase Bergersena. Thomas Bergersen je jeden ze dvou zakladatelů skupiny Two Steps From Hell, která společně s Immediate music vytváří hudbu pro hry a filmové trailery.
A protože mě jeho píseň provází všude, poslechla jsem si i ty další. A zklamaná jsem rozhodně nebyla. Proto jsem se rozhodla, že napíšu deset jeho nejlepších skladeb - skladeb hodnoceny mnou, takže to, že se líbý mne neznamená, že se budou líbit Vám :)

1. Thomas Bergersen - Blackheart


2. Thomas Bergersen - Empire of Angels


3. Thomas Bergersen a Nick Phoenix - Heart of Courage4. Thomas Bergersen - Immortal5. Thomas Bergersen - El Dorado6. Thomas Bergersen - For the Win7. Thomas Bergersen - Cassandra


8. Thomas Bergersen - Cry9. Thomas Bergersen - Heart10. Thomas Bergersen - SkyWorld
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama